Członkowie Klubu Pieszego „Aaron” PTTK Pabianice postanowili rozpocząć sezon turystyczny  wędrówką po okolicach.

– My rozpoczynamy  sezon tak jak zaczynają szkoły. Związane jest to z tym, że większość naszych imprez adresowana jest do młodzieży szkolnej – powiedział Aleksander Duda, prezes klubu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rajd klubowy zaczynał się w Pabianicach. Trasa wiodła przez Piątkowisko do Wymysłowa Francuskiego. W gościnnym gospodarstwie Andrzeja Kurzawskiego piechurzy odpoczęli i zjedli kiełbaski podgrzane na ognisku. Późno wieczorem powrócili do Pabianic.

image0007

W trakcie imprezy klu bowicze zaplanowali rajdy i imprezy, które odbędą się w tym roku szkolnym. Są to rajdy: „Gwiazdkowy”, „Karnawałowy”, „Kamyka”, „Burego misia” i „Na powitanie lata”. Będą też wędrówki bezpłatne. – Ale planujemy wrócić też do cyklu „Poznajemy polskie parki narodowe i krajoznawcze” – dodał prezes.

Ol. foto: Aaron