gwiazkowy14

Organizatorzy rajdu: Honorowy Patronat Starosty Pabianickiego Oddział PTTK w Pabianicach – KTP „Aaron”

Wsparcie organizacyjne:

• Powiat Pabianicki
  • Urząd Miejski w Pabianicach
  • Urząd Gminy Pabianice
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Rydzynach
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Rydzynach
  • Gimnazjum nr 3 im. T Kościuszki w Pabianicach
  • Sala zabaw URWISOWO Ksawerów ul.Ksawerowska7c

Trasy rajdu:

•  I – 5 km      – MOSiR Pabianice – Las Miejski – ul. Rydzyńska – Potaźnia – Rydzyny Dolne – Rydzyny OSP.
  • II – 10 km   – MOSiR Pabianice – Las Miejski – Potaźnia – Seryczyn (szlak czerwony) – Rydzyny Dolne – Rydzyny OSP.

Termin i przebieg rajdu:

• Rajd odbędzie się 6 grudnia 2014 r. w godz:
  • Start:          MOSIR Pabianice ul. Bugaj 110 „Lewityn”.
  • 8:30-11:00   Wymarsz poszczególnych grup według wcześniej indywidualnie ustalonego z komandorem rajdu harmonogramu.
  • 8:30-13:00 Przejście uczestników rajdu po wybranej trasie na metę rajdu.
  • Meta:          Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rydzynach.
  • 13:00 – Uroczyste zakończenie rajdu.
  • Dla grup spoza Pabianic po uzgodnieniu, przygotowane zostaną trasy indywidualne
  • Uczestnicy po zakończeniu rajdu zostaną przewiezieni autokarem z Rydzyn do krańcówki MZK przy ul. „Waltera” Jankego”.
  • Rajd będzie trwał od godz. 830 do 1300, jednak wyjścia piesze poszczególnych grup i powrót autokarem do Pabianic zostaną uzgodnione indywidualnie z opiekunami po kontakcie z komandorem rajdu Aleksandrem Dudą.

Warunki uczestnictwa:

• Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty wpisowego i dostarczenie listy uczestników oraz opiekunów.
  • W rajdzie mogą uczestniczyć turyści indywidualni i zorganizowani.
  • Grupy zgłoszone przez instytucje (przedszkola, szkoły, domy kultury, organizacje itp.).
  • Osoby niepełnoletnie i grupy szkolne mogą uczestniczyć w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.
  • Uczestnictwo w rajdzie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu rajdu.

Wpisowe i zgłoszenia:

• Wpłaty wpisowego i zgłoszenia na rajd przyjmowane są w Biurze Oddziału PTTK Pabianice ul. Traugutta 2 do 28 listopada 2014 (piątek) w godz. 1000 – 1700.
  • Wpisowe na rajd wynosi odpowiednio:
  • Dla członków PTTK                 – 11,00 zł
  • Dla pozostałych uczestników   – 12,00 zł
  • Przedszkolak z rodzicem          – 20,00 zł

Szczegóły w regulaminie

Na mecie jak zwykle na wszystkich uczestników będzie oczekiwał Mikołaj z prezentami!

Do pobrania: Regulamin Rajdu