KP październik 2015

W tygodniowy rejs po Bałtyku wyruszyła grupa młodzieży ze szkół średnich i gimnazjów. Wyprawa na jachcie Lady B była dla nich nagrodą w konkursie marynistycznym „Polska leży nad Bałtykiem”, zorganizowanego przez Pabianicki Klub Sportów Wodnych. Nagroda została ufundowana przez starostwo i Urząd Miejski w Pabianicach. Kapitanem rejsu był Krzysztof Grzegorek z PKSW. O swojej przygodzie życia opowiedzą nam Aleksandra Świercz i Jagoda Ćwiok, uczestniczki rejsu.

===
Jak informuje Pabianicki Klub Sportów Wodnych Konkurs jest elementem programu „Jestem THE BEST”.
Realizowany program ma za zadanie przegotowywać pabianicką młodzież do prezentacji: siebie, swoich doświadczeń, prezentacji przed publicznością małą i dużą, dlatego każdy uczestnik przygotowuje reportaż dla uczniów swojej szkoły. W tym roku nie będzie to typowa prezentacja w szkole a coś „Ekstra”: bo dla wszystkich Pabianiczan, bo prowadzona nie w pojedynkę,a razem!

Chcecie zobaczyć, przeżyć i usłyszeć jak to jest spędzić 7 dni z 12-osobową załogą na jachcie, który opłynął świat?!
Macie okazję!
Zapraszamy!