12489288_10207260632627516_3305010597514737834_o

Trwa projekt „Cała Afryka!”. Celem jest odwiedzenie wszystkich afrykańskich państw. Tym razem powieść o ostatniej podróży Mariusza Łaniewskiego, który wraz z towarzyszącą mu ekspedycją odwiedził Kamerun. Będzie m.in. o „dramatycznych” wydarzeniach na kameruńskiej plaży, nocnych rozmowach Polaków z Kameruńczykami, spotkaniach z „dziką zwierzyną” w dżungli, o albinosach, górach, nocnych klubach…

Mariusz Łaniewski – pracownik administracji publicznej, pabianicki podróżnik odwiedza nas po każdej wyprawie dzieląc się z nami garścią gorących afrykańskich wspomnień i przysmaków. Suszone mrówki z Ugandy oraz owady z Malawi zasłużenie zyskały miano ulubionych smakołyków naszej publiczności. Ponadto przepiękne barwne zdjęcia i ciekawe opowieści. Nic dziwnego, że spotkania z Mariuszem i jego wyprawami gromadzą zawsze wielu słuchaczy.

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” – Mark Twain – to jedna z dewiz, którą kieruje się nasz gość dajmy i my unieść się w daleką podróż pełną nowych odkryć.

Więcej o podróżach Mariusza Łaniewskiego na stroniehttp://laniewski.cba.pl/

29 stycznia (piątek) 2016 godz 18:30