KPPLAKpodr3

To będzie wspaniały dzień – ze swoją pasją i pozytywną energią podzieli się z nami dziennikarz podróżujący, sekretarz redakcji „National Geographic Traveler”, Pabianiczanin – Michał Cessanis.

Czeka nas wspaniała opowieść pełna anegdot i spotkań z ludźmi, których Michał poznaje w czasie swych podróży. Dzięki nim poznaje wiele mniej znanych legend, opowieści, zwyczajów i miejsc. Podróżuje po całym świecie, docierając do serca odwiedzanych miejsc. To jest właśnie piąta strona świata w którą nas zabierze. Stąd wziął sie też tytuł książki, której jest autorem. Nie brakuje w niej relacji, magicznych zdjęć ale też i praktycznych porad dotyczących podróżowania bazujących na doświadczeniach Michała.

Jak sam wspomina – „Być może książka pomoże wam w wyborze kierunku podróży, zmotywuje i nie będziecie już dłużej odkładać planów. Każda podróż, jak mówią Chińczycy, rozpoczyna się przecież od pierwszego kroku.” Jeśli nadal jesteście niezdecydowani gdzie ruszyć w świat może warto zaplanować wyjazd z tą książką.

Książkę „Opowieści z pięciu stron świata” będzie można nabyć podczas naszego spotkania. Więcej o naszym gościu i jego pasjach możecie też przeczytać na blogu Michał Cessanis na walizkach

23 kwietnia (SOBOTA) 2016 godz. 18:00
Galeria „Ex Libris” Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach ul. Św. Jana 10

wstęp wolny

Organizatorzy:
Klub Podróżnika PTTK
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach
KTP „Aaron” PTTK Pabianice i Oddział PTTK Pabianice