benin

Grupa Biegowa Długa Ścieżka Klub Podróżnika PTTK i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach zapraszają na spotkanie „Benin … gdzie jest Benin – opowieści biegowe z czarnej Afryki”. O pasji biegania opowiedzą Milena Grabska – Grzegorczyk i Bartosz Grzegorczyk. Ultramaratończycy zaprezentują relację ze swojej wizyty w Beninie.

Biegamy od sześciu lat i tworzymy grupę biegową Długa Ścieżka.Szczególnymi względami darzymy długie lub bardzo długie biegi zarówno po asfaltowych pętlach (biegi 12, 24 godzinne, 100 kilometrowe) jak i po górskich i leśnych ścieżkach. Biegliśmy w Biegu Granią Tatr 75km i 5500 m przewyższenia, Biegu Rzeźnika, Rzeźniku Ultra, 100 kilometrowym Biegu 7 Dolin, Transjurze (160 km z Krakowa do Częstochowy)i wielu innych.

13 maja 2016 godz 18:30

wstęp wolny