SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W NOWYM TERMINIE

29 MARCA (ŚRODA) O GODZ. 18:30

ZAPRASZAMY

Przed laty aktywnie trenował dziesięciobój – dyscyplinę, którą upodobał sobie szczególnie. Był zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego. Sportowa kariera stanęła pod znakiem zapytania w 1990r, kiedy to zdiagnozowano u niego chorobę nowotworową kończyn dolnych.

Nie poddaje się i wraca do sportu:

„- Żyć i utyskiwać, to nie dla mnie. Sportowiec powinien bić rekordy i ja to robię.”

Dzięki swojej sile i pasji pokonuje na wózku inwalidzkim trasy maratonów w różnych częściach świata. Bierze udział w wyścigach i wygrywa. Dokonuje rzeczy niesamowitych

18 września 2014 r. wjeżdża zwykłym wózkiem inwalidzkim na Szrenicę /1362/ – trasę tę pokonuje w 4 godziny!

Na trzykołowym rowerze hand-bike bije rekordy świata – 100 kilometrów na czas pokonuje w 4 godziny 17 minut. Pabianice, 24.03.201.

Przemierza niesamowite trasy. Jeździł Łodzi do Warszawy, Londynu. Podróżował z Aten do Warszawy, z Berlina do Łodzi. Pokonał trasę Łódź Istambuł – Łódź.

W 2012 Krzysztof pokonuje dystans 4680 km w USA. Wyprawa ta była szczególna, bowiem tuż przed jej rozpoczęciem ktoś ukradł specjalny rower i nasz gość pokonał ten dystans na pożyczonym sprzęcie! Wtedy narodziła się tez myśl by powrócić do Stanów i znów dokonać czegoś niemożliwego. W tym roku pokonał na wózku inwalidzkim Dolinę Śmierci. Wyczyn, na który nikt wcześniej sie nie poważył.

Naszym gościem będzie niezrównany maratończyk, sportowiec, pasjonat – Panie i Panowie: Pabianiczanin – Krzysztof Jarzębski!

Zapraszamy!

29 marca (środa) 2017 godz. 18:30