Dawid Stępniewski właśnie powrócił z bezkresnych azjatyckich stepów i czeka na Was z jeszcze gorącą opowieścią o Kirgistanie. Relacjonował ją na swoim blogu MamWyjechane.pl

Jak sam mówi:

Mój wyjazd do Kirgistanu był zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Po raz pierwszy w życiu przed urlopem miałem rozpisany plan dniowy. Wiedziałem dokładnie, co będę robił, gdzie jechał, co oglądał. Czasu miałem mało, więc miejsca na niespodzianki nie było. Weryfikacji misternego planu życie dokonało trzeciego dnia i od tego momentu rozpoczął się niekontrolowany spontan. Jazda konna, noclegi w jurtach, bezkresny step, kirgiska służba zdrowia, autostop łapiący pieszych, majestatyczne pasmo Tienszan, niesamowite jeziora, kaniony, upał i mróz, typowo azjatyckie targi w centrach typowo europejskich miast, a wszystko z nutką postsowieckiego kolorytu. Kirgistan reklamuje się często jako Szwajcaria Azji ze względu na wysokogórskie krajobrazy, ale w przeciwieństwie do spokojnego alpejskiego państwa oferuje niekiedy prawdziwą azjatycką jazdę bez trzymanki. Zapraszam do posłuchania.”

Pozdrawiam,
Dawid

Pozostaje nam zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z Klubem Podróżnika na którym z radością wysłuchamy relacji z podroży Dawida.

Wstęp wolny.
Zapraszamy!