Indonezja. Własne, odrębne światy tysiąca wysp wyrastających z wód oceanów, bariera między Azją a Australią. Tu życie toczy się swoimi prawami, siły natury wyznaczają rytm. Roześmiane dzieci pozują do zdjęć z nieznajomymi białymi turystami. W ich oczach nie ma lęku, mimo że grzmią wokoło wulkany, sapią i plują gorącą lawą. Życie jest silniejsze od wszystkiego.

Siedząc na wulkanie przy orangutanie
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach i Klub Podróżnika PTTK zapraszają na spotkanie „Siedząc na wulkanie przy orangutanie” z Dorotą Fibiger, które odbędzie się 5 grudnia 2018 roku (środa) o godz. 18.30 w Galerii Ex Libris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pabianicach przy ul. św. Jana 10. Wstęp wolny.

Wstęp wolny.
Zapraszamy!