Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach i Klub Podróżnika PTTK zapraszają na spotkanie „KILI – ILIK – w drodze po marzenia.” Naszymi gośćmi będą Milena Grabska – Grzegorczyk i Bartek Grzegorczyk. Długa Ścieżka to blog na którym pokazują, że bieganie bardzo dobrze łączy się z podróżowaniem. Gościli już naszych spotkaniach. Tym razem opowiedzą o zdobywaniu Kilimandżaro.
Zapraszamy 15 marca 2019 roku (piątek) o godz. 18.30 w Galerii Ex Libris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pabianicach przy ul. św. Jana 10. Wstęp wolny.
15 marca (PIĄTEK) 2019 godz. 18:30Galeria „Ex Libris” Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach ul. Św. Jana 10
wstęp bezpłatny
#klubpodroznikapttk #klubpodroznika #klubpodroznikapabianice
Organizatorzy:Klub Podróżnika PTTKKTP „Aaron” PTTK PabianiceMiejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach