Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach i Klub Podróżnika PTTK zapraszają na spotkanie „Franceville? 4 rano, maybe, perhaps” z Mariuszem Łaniewskim, które odbędzie się 17 maja 2019 roku (piątek) o godz. 18.30 w Galerii Ex Libris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pabianicach przy ul. św. Jana 10.

Wstęp wolny.

Miłośnik Czarnego Lądu z Pabianic opowie o piętnastej wyprawie do Afryki i nietypowej podróży na Wyspy Św. Tomasza i Książęca oraz przez Gabon.

Wyspy Św. Tomasza i Książęca oraz Gabon. Turystyczne hasło reklamowe Gabonu to “Ostatni Eden Afryki”. Na poszukiwanie Edenu wybraliśmy się w lutym tego roku. Opowiem o tym czy udało się odnaleźć Eden i o tym jak seria niefortunnych zdarzeń sprawiła, że podróż stała się najtrudniejszą z wszystkich dotychczasowych.

pozdrawiam 🙂
Mariusz Łaniewski