Kronika Klubu Turystyki Pieszej Aaron z Pabianic
rajdy - wyprawy - eksploracje
- krajoznawstwo - turystyka -

Klub Podróżnika PTTK to działalność typu non-profit prowadzona przez członków Klubu Turystyki Pieszej „Aaron” przy PTTK w Pabianicach. Gościnnych progów oraz wsparcia w organizacji spotkań użycza nam Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach oraz jej pracownicy. Jesteśmy ciekawi świata i chcemy dać naszym gościom możliwość zaprezentowania swoich przeżyć i doświadczeń związanych z podróżowaniem po bliskich i dalekich stronach. Otwierając się na świat poznajemy siebie.

Od początku 2011 roku zapraszamy pabianiczan na spotkania z podróżnikami i eksploratorami. Podczas prelekcji prezentują interesujące zdjęcia, filmy i pamiątki z egzotycznych podróży. Dotychczas w Klubie Podróżnika wydarzyło się: